DOMŮ       POSTŘEHY       ČLÁNKY       SRANDIČKY       VTIPY       OBRÁZKY       MULTIMÉDIA       EDITORAL  


v t i p y
celkem: 59 příspěvků
naposledy: 26. března 2014


Nevěřte doktorům!

Doktor říká pacientovi Joeovi: "Mám pro vás dobrou a špatnou zprávu. Ta dobrá je, že už vím, jak vyléčit vaše úporné bolesti hlavy. Ta špatná ovšem je, že se kvůli tomu budete muset nechat vykastrovat. Abych vám to vysvětlil - vaše tělesné uspořádání se vyskytuje velmi vzácně, protože vaše velká varlata tlačí až na spodní konec páteře a tím i na míchu, což způsobuje ve vaší hlavě naprosté peklo. Jediná cesta, která zbývá, je odstranit vaše abnormální varlata."
Pacient je zděšen a dlouhou dobu se nezmůže na jediné slovo. Představuje si, jaký život jej čeká, ale nakonec si uvědomuje, že nemá na vybranou - nechce-li i nadále trpět příšernými bolestmi hlavy, musí se podrobit chirurgickému zákroku...
Když po několika dnech hospitalizace opouští nemocnici, poprvé po dvaceti letech necítí ani nejmenší náznak bolesti hlavy. Má pocit, jako by začínal nový život, jako by se z něj stala nová osobnost. Rozhodne se tedy, že svůj nový život by měl začít s novým oblekem a zajde do nejbližší prodejny konfekce. V obchodě řekne, že by potřeboval zcela nové oblečení. Starý krejčí si jej krátce prohlédne a prohlásí: "Nosíte oblek velikosti 44."
Joe se podiví a ptá se: "Máte pravdu, jak jste to bez měření uhádl?"
Krejčí prohodí: "Už pracuji v oboru šedesát let."
Joe si vyzkouší oblek a zjistí, že mu padne jako ulitý. Na to se jej prodavač zeptá, zda by nechtěl i novou košili. Joe přitaká. Krejčí se opět na Joa podívá a řekne: "Vypadá to, že nosíte košili číslo 34."
Joe se na chvilku zarazí a povídá: "Ano, máte pravdu, jak jste to poznal?"
Krejčí odpoví: "Už pracuji v oboru šedesát let."
Rovněž košile Joeovi perfektně sedí. Nakonec se obchodník zeptá, zda by si zákazník nepřál i nějaké spodní prádlo. Joe souhlasí a krejčí řekne: "Nosíte spodky velikosti 36."
Nyní se Joe dá do smíchu a povídá: "Nikoliv, vážený pane, tentokrát jste se přece jen spletl. Už od svých osmnácti nosím číslo 34!"
Starý pán si jej znovu pozorně prohlédne a odpoví: "Ne, ne, vy nemůžete nosit spodky 34. Pokud byste je nosil, byly by příliš těsné pro vaše varlata, která by pak tlačila na spodní konec páteře a tedy na míchu, a tím by vám bezesporu způsobovala nesnesitelné bolesti hlavy."

Přidáno 10.9.2004


Designed and powered by  Elfkam  © 2001 - 2007