DOMŮ       POSTŘEHY       ČLÁNKY       SRANDIČKY       VTIPY       OBRÁZKY       MULTIMÉDIA       EDITORAL  


v t i p y
celkem: 59 příspěvků
naposledy: 26. března 2014


V posilovně

Chlapi jsou v šatně v posilovně soukromého klubu a oblékají se, poté co strávili nějakou tu dobu zvedáním železa. Náhle zazvoní mobilní telefon, který ležel na jedné z lavic. Jeden gentleman ho zvedne a odehraje se následující konverzace:
"Haló?"
"Miláčku - To jsem já!"
"Miláčku! Jsi v klubu?"
"Ano."
"Skvěle! Jsem jen dva bloky od Tebe a uviděla jsem v obchodě překrásný norkový kožich... Je tak úžasný. Mohu si ho koupit?"
"Kolik stojí?"
"Jen 1,500$"
"OK, kup si ho jestli se Ti tak moc líbí..."
"Ahhh, taky jsem se zastavila u dealera Mercedese a viděla modely na rok 2001. Jeden cabrio tam byl opravdu krásný. Mluvila jsem s prodavačem a dal mi něj opravdu dobrou cenu. Víš přece, že jsme uvažovali o výměně toho BMW co jsme koupili minulý rok..."
"Jakou Ti dal cenu?"
"Jen 96,000$"
"OK, ale za tu cenu nám tam musí dát všechno příslušenství!!!"
"Skvělé! Než zavěsím, je tu ještě něco... Co? Možná Ti to již přijde jako přílišné utrácení, ale koukala jsem se na Tvoje konto a ... inu - zastavila jsme se ráno u realitního agenta a uviděla u něj ten dům co se nám minulý rok tak strašně líbil - je na prodej! Představ si to miláčku! Vzpomínáš?! Ten s tím Krásným bazénem, anglickou zahradou, s 12 akry lesoparku a s kouskem soukromé pláže..."
"Kolik za to chtěj?"
"Jen 450,000$ Skvělá cena, a já teď vím, že na účtu máme akorát dost abychom si ten dům snů koupili. Tak jsem myslela..."
"Dobře, tak to teda koupíme, ale musíš to usmlouvat na 420,000$, OK?"
"Ach, miláčku... Díky! Uvidím Tě večer! Opravdu Tě miluju!!!"
"0 - Jo - já vím... Já Tebe taky..."
Chlapík zaklapne ten mobil rozhlédne se na pokleslé čelisti svejch kámošů co stáli tak blízko, aby hovor vyslechli, zvedne ruku s tím mobilem do výšky a hlasitě se zeptá:
"Nevíte čí je tenhle mobil???"

Přidáno 8.10.2002


Designed and powered by  Elfkam  © 2001 - 2007