DOMŮ       POSTŘEHY       ČLÁNKY       SRANDIČKY       VTIPY       OBRÁZKY       MULTIMÉDIA       EDITORAL  


p o s t ř e h y
celkem: 68 příspěvků
naposledy: 26. března 2014


Zákon schválnosti

    Snad ani elementární fyzikální zákonitosti neplatí tak spolehlivě jako jeden ze základních Murphyho zákonů, v našich končinách důvěrně známý jako "zákon schválnosti". Jeho podstatu asi není třeba příšliš popisovat, takže se rovnou dostanu k jadérku věci - k vyprávění, jak jsem si jeho platnost uplynulý víkend ověřil.
    Už nějaký pátek chodíme s přítelkyní na různé plesy. Samozřejmě vždy neodoláme a koupíme si nějaké lístky do tomboly. A stejně samozřejmě pokaždé vyhrajeme nějaké úžasně nepraktické blbosti, pokud vůbec něco. Utěšujeme se ale tím, že holt alespoň máme to štěstí v lásce, když ne ve hře. Nicméně v sobotu přišel zlom. (Doufám tedy, že jen v té hře ;-) Jako člen pořádajícího klubu jsem se jsem se vypravil na florbalový ples týmu FbC Česká Lípa. Hlavní cena v tombole byla samozřejmě stylová - vynikající florbalová hokejka. Což bylo zajímavé i z toho hlediska, že valná většina účastníků byla složena z hráčů nebo jejich partnerů. Co čert ale nechtěl, při losování hlavní ceny vyhmátla kolegyně z klobouku mé číslo...
    Uniká vám, v čem je ten zákon schválnosti, když jsem výše psal, že také florbal hraji? Problém je v tom, že jsem brankář ;-) (Neznáte moc dobře florbal a stále vám ta poenta uniká? Ve florbale je gólman jediný z týmu, kdo hraje bez hokejky.)

Která část výstroje gólmanovi nepatří? :o)

Přidáno 12.2.2007


Designed and powered by  Elfkam  © 2001 - 2007